مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روشهای محبوب و پرکاربرد در زمینه زیبایی و بهبود پوست است که به کمک تزریق موادی همچون هیالورونیک اسیدویتامین ها و پپتیدها به داخل پوست، بهبود و درمان مشکلات پوستی همچون چین و چروک صورت و شفافیت و ناهمواری پوست صورت انجام می شود. مزوتراپی میتواند به دو صورت مزوتراپی مو و مزوتراپی صورت انجام شود که هر کدام از این روشها مزایا و مزیتهای خاص خود را دارند.

مزوتراپی مو به منظور بهبود و تقویت موهای سر و بهبود مشکلاتی همچون ریزش مو، نازک شدن موها و یا خشکی موها انجام میشود. در این روش موادی همچون هیالورونیک اسید و ویتامینها به داخل پوست سر تزریق میشوند که باعث تقویت ریشه های مو و بهبود سلامت موها می شود. با انجام مزوتراپی مو، موهای شما قویتر، رشد بیشتر، بازتابنده تر و با حالتی بیشتر به نظر می رسد و شما میتوانید از مزایای زیادی که این روش برای موهای شما دارد بهره ببرید.

مزوتراپی صورت نیز به منظور بهبود و درمان مشکلات پوستی صورت همچون چین و چروکهای صورت ، شفافیت پوست، ناهمواری های پوستی و همچنین بهبود رنگ پوست انجام می شود. در این روش موادی همچون هیالورونیک اسید ویتامینها و پپتیدها به داخل پوست صورت تزریق میشوند که باعث بهبود سلامتی پوست و بهبود چین و چروک های صورت میشود. با انجام مزوتراپی صورت پوست شما جوانتر، تازه تر و با حالتی بهتر به نظر خواهد رسید و شما میتوانید از مزایای بسیاری که این روش برای بهبود پوست صورت شما دارد بهره ببرید.

از مزایای انجام مزوتراپی در کلینیک آقای دکتر کوچکی، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام مزوتراپی توسط پزشکان و متخصصان زیبایی مجرب و با تجربه در زمینه انجام این روش و استفاده از مواد بسیار با کیفیت و مطابق با استانداردهای پزشکی در انجام مزوتراپی، توجه به نیازها و مشکلات هر بیمار به صورت شخصی و انجام مزوتراپی با توجه به وضعیت پوست و موهای هر فرد به صورت اختصاصی، استفاده از تجهیزات پزشکی بروز در انجام مزوتراپی، رعایت اصول بهداشتی توسط پزشک مجرب و با تجربه در این زمینه انجام شود. با انجام مزوتراپی در کلینیک آقای دکتر کوچکی، شما میتوانید از این روش بی نظیر برای بهبود پوست و موهای خود بهره ببرید و از نتایج بسیار پرباری که این روش برای شما خواهد داشت لذت ببرید و جوانی دوباره را به خود هدیه کنید.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره تلفنی و رزرو نوبت از طریق فرم زیر اقدام نمایید

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.