فیلر

فیلر یک روش زیبایی است که در سالهای اخیر بسیار محبوب شده است. این روش با استفاده از موادی مانند هیالورونیک اسید کلاژن و پروتئین های دیگر به دست آمده و در کاهش چین و چروکهای پوست، افزایش حجم و تحریک تولید کلاژن، بهبود رنگ و بافت پوست و تغییر شکل در برخی از ویژگی های زیبایی صورت مؤثر است.

در این اینجا به معرفی دو نوع فیلر بینی و فیلر زیر چشم، نحوه کار آنها و مزایا و معایب هر یک پرداخته ایم.

فیلر بینی

فیلر بینی یک روش زیبایی است که برای تغییر شکل و اصلاح عیوب بینی مورد استفاده قرار میگیرد. این روش با استفاده از موادی مانند هیالورونیک اسید به دست میآید و با تزریق آن در بینی، شکل بینی تغییرمی کند.

فیلر بینی باعث افزایش حجم بینی، پر کردن فضای خالی در بینی و تغییر شکل آن میشود. این روش به عنوان جایگزین جراحی بینی برای افرادی که نمیخواهند عمل جراحی را تجربه کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

مزايای فیلر بینی

محدودیت زمانی کوتاه: فیلر بینی یک روش غیر جراحی است و برخلاف جراحی بینی نیازی به زمان بازگشت به خانه و استراحت پس از انجام  ندارد.

کم بودن عوارض جانبی: احتمال خونریزی یا عفونت نسبتاً  کمتر از جراحی بینی است.

نتیجه فوری : نتایج فیلر بینی در عرض چند دقیقه دیده میشود و در مدت زمان کوتاه بدون نیاز به مراقبت های خاص روئیت می شود. در حالی که در جراحی بینی نیاز به صبر تا چند هفته برای دیدن نتایج وجود دارد و تا مدتها باید تهت مراقبت باشیم و در بازه های مختلف به پزشک مراجعه کنیم.

فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم یک روش زیبایی است که برای کاهش چین و چروک زیر چشم استفاده میشود. این روش با استفاده از موادی مانند هیالورونیک اسید، به دست می آید و با تزریق آن در زیر چشم، چین و چروکها کاهش می یابند و پوست زیر چشم صاف و جوانتر میشود.

مزايای فیلر زیر چشم

کاهش چین و چروک: فیلر زیر چشم باعث کاهش چین و چروک های زیر چشم میشود و پوست زیر چشم صاف و جوانتر میشود

نتایج فوری : نتایج فیلر زیر چشم در عرض چند دقیقه دیده میشود .

عدم نیاز به استراحت: برخلاف جراحی پلاستیک زیر چشم،  فیلر زیر چشم نیازی به استراحت و بازگشت به خانه پس از انجام آن ندارد و با بی حسی موضعی بدون هیچگونه دردی انجام میگیرد.

قیمت: هزینه فیلر بینی به نسب جراحی بسیار به صرفه بوده و برای بینی هایی که با فیلر ترمیم و زیبا می شوند واقعا به صرفه است.

نتیجه اینکه فیلرباید توسط متخصص زیبایی و زیبایی ششناسی، پزشکی که تجربه و مهارت دارد انجام شود.

آقای دکتر رضا کوچکی متخصص انجام فیلر چشم در تهران و فیلر بینی در تهران در منطقه 3 تهران محدوده فرمانیه، بلوار اندرزگو آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان خود میباشد . در زیر میتوانید برخی از اعمال فیلر را که ایشان انجام داده اند ببینید.

با فیلر زیر چشم و فیلر بینی میتوانید جوانی را به خود هدیه کنید.

اشتراک گذاری

جهت مشاوره تلفنی و رزرو نوبت از طریق فرم زیر اقدام نمایید

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.