میکرودرم ابریشن چیست؟

میکرودرم ابریشن يکي از روشهاي جوانسازی پوست است، از این روش در درمان چروکهای سطحی و کم عمق پوست می توان استفاده کردهمچنین در درمان فرورفتگیهای ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه موثر است. در این روش با استفاده از دستگاهی خاص نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار میگیرد و ایجاد تراش بسیار سطحی در لایههای فوقانی شاخی پوست می نماید. ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام میشود که باعث جمع شدن کریستالها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلولهای فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست میگردد. فواصل درمان را بر حسب وضعیت بیمار میتوان تغییر داد و از هفته ای یک بار تا دو هفته یک بار فواصل را اضافه کرد.

چروکهای خیلی عمیق با این روش درمان نمیشوند ولی قوام کلی پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف تر و محکم تر میشود چون در این روش سایش پوست سطحی است تغییر رنگ پوست دیده نمی شود . لك هاي پيري لك هاي ناشي از حاملگي اسکار ناشي از آکنه ابله مرغان و سوختگی نیز با این روش قابل درمان هستند. يکي از موارد کاربرد میکرودرم ابریشن در كوچك نمودن منافذ پوستي است که تاثیر به بسزايي در زيبايي و شادابی پوست شما دارد

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.