مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی شکم یک روش ایمن و بی خطر جهت آب کردن چربی های شکم توسط تزریق موضعی مواد چربی سوز است که چربی ها و سلولیت را از بین خواهد برد. معمولا شکم، پهلوها ، ساق و بازوها نواحی هدف اصلی در لاغری موضعی با مزوتراپی اند. داروی تزریقی مزوتراپی به دو شکل وجود دارد. دسته اول کوکتلهای آماده ای هستند که حاوی چندین ماده موثر ) داروه، عصاره گیاهان و عناصر هومئوپاتیک ( به صورت همزمان اند و در صورت تزریق صحیح در نقاط درست بسیار موثر اند .

دسته دوم چندین ترکیب مختلف به صورت مجزا هستند که بر حسب صلاحدید پزشک با هم ترکیب می شوند و اثر خود را ایفا خواهند نمود . در صورت تکمیل روند درمان که چندین جلسه طول خواهد کشید فرد در کنار رژیم لاغری سریع به نتایج خوبی از نظر فرم دهی، چربی سوزی و درمان سلولیت بر حسب استراتژی اتخاذ شده توسط پزشک خواهد رسید. این روش حجم چربیهای زائد را کاهش می دهد همچنین جریان لنفاتیک را تسهیل میکند و با بهبود جریان خون اتصالات کند.

بافت همبند و چربی را که نماي سلولیت را تشکیل می دهد تخریب می : در صورت رعایت رژیم غذایی صحیح و ورزش، نتایج مزوتراپی دائمی خواهد بود

اشتراک گذاری

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.